Informacje o firmieSCORPIO Tomasz Ciesielski to generalny przedstawiciel i serwis w Polsce firm: ITALTECH, EUROPOLIURETANI, TECNOMATIC, KOFFERTECHNIK oraz SANDRETTO.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń i podzespołów powyższych firm oraz sprzedażą części zamiennych.

Wieloletnia współpraca z takimi firmami jak Arburg, Windsor i Sandretto pozwoliła nam zgromadzić niebagatelny zasób doświadczeń z dziedziny budowy maszyn oraz technologii przetwórstwa tworzyw. 
Nasza obecność na rynku od 1990 r. pozwala na szybkie i sprawne zaspokajanie potrzeb serwisowych oraz wszechstronną pomoc naszym klientom.
Nasze niebagatelne doświadczenie serwisowe wykorzystujemy również we współpracy ze znanym i cenionym producentem wtryskarek – firmą ITALTECH.
Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych samych maszyn przetwórczych (m.in. diagnoskopia ultrasonograficzna), jak i szczegółową analizę stanu jednostek uplastyczniających. 

Dzięki ścisłej współpracy z firmą INPROS wspomagamy technologicznie działania naszych klientów w dziedzinie wtrysku wielokomponentowego, zaś oferowane roboty firmy TECNOMATIC ROBOTS pozwalają efektywnie zautomatyzować proces produkcyjny.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą EUROPOLIURETANI powiększyliśmy zakres oferowanych urządzeń o maszyny wtryskowe do poliuretanów oraz gotową chemię do tego procesu. 
Firma EUROPOLIURETANI jako pierwsza w Europie wdrożyła komponenty do wtrysku poliuretanów oparte na nowym, wysokowydajnym spieniaczu wolnym od związków freonowych.

Dodatkowe informacje o produktach firm INPROS, ITALTECH, SANDRETTO, KOFFERTECHNIK oraz EUROPOLIURETANI, warunkach sprzedaży i serwisu, możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu:

Biuro w Warszawie:
ul. Echa Leśne 16
Tel. kom.: +48 602 645 752
SCORPIO Tomasz Ciesielski

Biuro:
ul. Echa Leśne 16
03-257 Warszawa

Tel. kom. +48 602 645 752   
scorpio@scorpio.net.pl
copyright © 2019 | projekt serwisu IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się